- 220V fuser; Rollers (transfer, pick-up and feed); Installation guide
<
>
HP LaserJet 220V Maintenance Kit CF065A
Product Details
General Information
| Colour | Cyan/Magenta/Yellow/Black |
| Product type | Maintenance kit |
| Print technology | Laser |
| Page yield | 225000 pages |
| Country of origin | China |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP LaserJet Enterprise 600 M601, M602, M603 |
| HP segment | Business |
| Width | 482 mm |
| Depth | 294 mm |
| Height | 267 mm |
| Weight | 3.1 kg |
| Package weight | 3.1 kg |
| Package width | 482 mm |
| Package length | 29.4 cm |
| Package depth | 294 mm |
| Package height | 267 mm |
| Products per pallet | 64 pc(s) |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 8 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet gross weight | 221 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111320158 |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 1000 x 2250 mm |
| UNSPSC-code | 44103125 |
Product Information
| Brand | Hewlett Packard |
| Type | Part |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
