- Designed for LaserJet Enterprise printer and MFP users who need to maintain optimum quality and reliability.
- 220V Maintenance Kit; Install guide
<
>
HP LaserJet 220V Maintenance/Fuser Kit C2H57A
Product Details
General Information
| Colour | None |
| Product type | Maintenance kit |
| Print technology | Laser |
| Page yield | 200000 pages |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Compatibility | HP LaserJet Enterprise M806dn, M806x, M830z |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Weight | 5.2 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 5.2 kg |
| Package width | 590 mm |
| Package length | 24.5 cm |
| Package depth | 245 mm |
| Package height | 332 mm |
| Products per pallet | 56 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Pallet gross length | 100 cm |
| Pallet gross height | 2.33 m |
| Pallet gross weight | 5.2 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 887111489814 |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 1000 x 2334 mm |
| UNSPSC-code | 44103125 |
Product Information
| Brand | Hewlett Packard |
| Type | Part |
Description
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
